دیدار معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با فرماندار بهاباد

دیدار معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز پنجشنبه 11 مهرماه 98 "سید خلف حوتی نژاد" معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد به همراه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با "محمدممهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد دیدار نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار به نقش و جایگاه این اداره در میان دستگاه های فرهنگی اشاره نمود و با ابراز گلایه از نحوه توجه این اداره کل به شهرستان بهاباد بر تکمیل چارت سازمانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تأکید نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" با اشاره به پتانسیل های بسیار خوب شهرستان در حوزه فرهنگی و هنری تصریح کرد: به تبع کمبود نیروی انسانی در این اداره باعث شده برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان که سهم بسزایی در ترویج فرهنگ یک شهرستان دارد، تحت تأثیر این موضوع قرار بگیرد.

سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی علامه ملاعبدا... بهابادی، تأمین تجهیزات و خودروی این اداره از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

"سید خلف حوتی نژاد" معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: مسائل مطرح شده در شورای معاونین استان بررسی و نسبت به رفع مشکلات تسریع خواهد شد.