دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار بهاباد

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار بهابادمدیرکل ثبت احوال استان یزد صبح امروز به همراه سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان با فرماندار بهاباد دیدار نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار تخصیص اعتبار لازم به ثبت احوال و توجه به نیازهای سخت افزاری این دستگاه حاکمیتی را توجه به زیرساخت دولت الکترونیک دانست.

عباس اقبال همچنین بر لزوم توجه به تأمین نیازهای دستگاه های حاکمیتی تاکید کرد و اظهار داشت: از آنجا که فرمانداری ها در تخصیص اعتبار و منابع لازم به ادارات محدودیت دارند در صورتی که امسال آزادی عمل بیشتری برای فرمانداران در نظر گرفته شود، تأمین تجهیزات ثبت احوال از جمله چاپگر شناسنامه بزرگسال و اسکنر اثر انگشت هم در اولویت خواهد بود.

مدیر کل ثبت احوال استان یزد هم با اشاره به عدم تامین امکانات و تجهیزات سخت افزاری لازم در سال گذشته برای ارائه خدمات هویتی به مردم ، اظهار امیدواری کرد: در سال جاری با توجه به نیازهای سخت افزاری و مالی ثبت احوال زمینه ارائه بهتر خدمات به شهروندان و اتمام زودتر از موعد طرح های صدور کارت هوشمند ملی و شناسنامه بزرگسال فراهم گردد.

سید محمد طباطبائی از واگذاری خدمات هویتی به بخش خصوصی و دفتر پیشخوان دولت در بهاباد در سال جاری خبر داد افزود: علاوه بر ارائه خدمات ثبت احوال به 12 دفتر پیشخوان دولت در شهر یزد، در سال گذشته نیز در شهرستانهای اردکان، تفت، میبد، ابرکوه و مهریزخدمات این ارگان به بخش غیر دولتی واگذار شده است.