دیدار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد با فرماندار بهاباد

دیدار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد در سفر به شهرستان بهاباد به همراه معاونین فرهنگی، اداری مالی و کارشناس امور شهرستان ها با فرماندار دیدار نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار ضمن خیر مقدم به مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خواستار ارتقاء نمایندگی تبلیغات اسلامی بهاباد به اداره شد.

"عباس اقبال" همچنین برخی از مشکلات و نیازهای روحانیون شهرستان را مطرح و بر همکاری جهت رفع این مشکلات تأکید نمود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد در این دیدار با بیان برخی از مسائل و کارهای فرهنگی صورت گرفته و در حال انجام در استان و شهرستان گفت: شرایط امروز با سال های قبل خیلی متفاوت شده است و باید متناسب با نیازها و ابزارهایی که امروزه بوجود آمده است دین اسلام را تبلیغ کنیم.

وی با بیان اینکه استقرار روحانی در مناطقی که روحانی ندارد به ویژه در روستاها یکی ازطرح های موفق ما بوده است گفت: هماننطور که ما به دنبال امکانات ظاهری و مادی روحانی هستیم حتماً باید از نظر تبلیغی، فکری و فرهنگی برای روحانیون کار کنیم و متناسبت با نیازهای جوانان ما رشد کند تا به آن هدف و نتیجه مورد نظر برسیم.

"حجت الاسلام حسینی کوهستانی" با اشاره به اینکه شهرستان بهاباد حدود 27 روحانی دارد گفت: وجود این تعداد روحانی در شهرستان نسبت به سایر شهرستان های استان بسیار عالی است و حکایت از اهمیت و توجه مردم این بهاباد به جایگاه روحانیت دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از ارتقای نمایندگی تبلیغات اسلامی بهاباد به خبر داد و از سرپرست اداره تبلیغات بهاباد خواست نسبت به تعویض تابلو و سربرگ ها اقدام نماید.

در ادامه این دیدار در خصوص زمین مورد نیاز و احداث ساختمان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

لازم به ذکر است مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در سفر به شهرستان بهاباد با تعدادی از روحانیون طرح هجرت در روستاهای دهنوملااسماعیل، احمدآباد و بنستان دیدار و از خانه عالم روستای ببروئیه نیز بازدید نمود.