دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با فرماندار بهاباد

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن دیدار با فرماندار بهاباد، از نزدیک مسائل، مشکلات و کمبود های اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد را بررسی نمود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه نگاه توسعه اقتصادی و توسعه کار آفرینی در شهرستان بهاباد وجود دارد گفت: شهرستان بهاباد از لحاظ زیرساختی یک شهر جاذبه ای و گردشگری است که می توان در این رستا با سرمایه گذاری در این زمینه، افزایش اشتغال داشته باشیم.

محمدحسین ریاحی افزود: شهرستان بهاباد قطب کشاورزی می باشد و این ظرفیت وجود دارد که بتواند در راستای تولید و توسعه گیاهان دارویی و توسعه باغداری باتوجه به شرایط اقلیمی که دارد، بررسی لازم صورت گیرد تا به اشتغال مطلوب در حوزه های تخصصی برسیم.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های ما ایجاد مرکز خدمات و توسعه کارآفرینی در شهرستان بهاباد است گفت: امیدواریم با حمایت مسئولین شهرستان این مرکز در شهرستان بهاباد ایجاد شود.

ریاحی ادامه داد: این مراکز مکلف هستند شرایط را برای توسعه سرمایه و توسعه کارآفرینی در شهرستان ها برنامه ریزی کنند و خدمت مطلوب را به کارآفرینان و افراد خلاق و نوآور داشته باشند.

فرماندار بهاباد به اهميت وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي در اقتصاد كشور اشاره كرد و گفت :اين وزارتخانه با كليه اقشار و آحاد جامعه در ارتباط است و نقش مؤثری در اشتغال دارد.

عباس اقبال افزود: متأسفانه در شهرستان بهاباد هنوز اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جایگاه خود را پیدا نکرده است.

تبدیل نمایندگی به اداره، کمک جهت تأمین خودروی مورد نیاز، تأمین نیروی انسانی و خرید زمین مورد نیاز جهت احداث ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهاباد از جمله مباحثی بود که در این دیدار مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.