دیدار مدیرعامل شعب پست بانک استان یزد با فرماندار بهاباد

دیدار مدیرعامل شعب پست بانک استان یزد با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز دوشنبه 20فروردین97 "علی قاسمی" مدیرعامل شعب پست بانک استان یزد و هیأت همراه با "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

 

در این دیدار که کلماتیان مسئول دفتر خدمات ارتباطی بهاباد حضور داشت مشکلات این مرکز خدماتی از قبیل ساختمان و کمبود نیرو، راه اندازی عابر بانک پست بانک در برخی روستاهای بخش مرکزی بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

فرماندار بهاباد در این دیدار با اشاره به ویژگی خدمات رسانی پست بانک گفت: از توسعه فعالیت مجموعه های بانکی کشور در سطح شهرستان استقبال می کنیم.

 

"محمدمهدی خانی زاده" باتوجه به گردش مالی در روستاها بر ایجاد پست بانک در روستاهای تأکید نمود و گفت: وجود پست بانک در روستاها باعث تردد کمتر روستائیان به مرکز شهرستان می شود.

 

وی همچنین با بیان اینکه برخی از کارهای ادارات با همکاری دفتر خدمات ارتباطی شهرستان انجام و به نوعی تسهیل گر انجام امور مردم می باشد به کمبود نیرو در دفتر خدمات ارتباطی شهرستان اشاره و خواستار رفع این مشکل شد. 

 

مدیرعامل پست بانک استان یزد در خصوص راه اندازی پست بانک در روستاها گفت: پست بانک در دورترین مناطق و نواحی کمتر برخوردار برای رفع خلاء بانکی به توسعه روستاها کمک کرده است.

 

"علی قاسمی" افزود: در حال حاضر دو روستای شهرستان بهاباد به عابر بانک پست بانک متصل هستند که در صورت همکاری شوراها و دهیاران شهرستان بتوانیم دیگر روستاها را به شبکه بانکی کشور متصل نماییم.