دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با فرماندار بهاباد

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد به منظور بررسی مشکلات و نیازهای شهرستان بهاباد با فرماندار دیدار نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار با تأکید بر اینکه زیرساخت های برق رسانی به شهرستان بهاباد باید توسعه و تجهیز شود به برخی از مشکلات برق شهرستان اشاره نمود و گفت: در بخش آسفیچ قطعی برق زیاد شده است که باید علت آن بررسی شود.

عباس اقبال همچنین بر رفع نواقص روشنایی خیابان های سطح شهر و روستاها که ابتدایی ترین درخواست مردم است تأکید نمود.

وی ادامه داد: بحمدا... وضعیت برق رسانی به روستاها خیلی مطلوب شده است و حدود 10 روستای دیگر باید برق رسانی شود.

اقبال جهت تسریع در انجام کارهای اداری در اداره برق بهاباد گفت: تقاضا داریم باتوجه به اینکه بهاباد شهرستان شده است و از بافق انتزاع گردیده است اداره برق هم مانند دیگر ادارات شهرستان مستقل شود تا اختیارات بیشتری داشته باشیم.

در ادامه جلسه مصوبات صورتجلسه سفر قبلی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان به شهرستان بهاباد مطرح و فرماندار بر اجرای مصوباتی که اجرا نشده بود تأکید نمود.

همچنین مدیرعامل شرکت توزیع برق استان از زحمات فرماندار بهاباد با اهداء هدیه ای تقدیر و تشکر نمود.

استقلال اداره برق شهرستان بهاباد از بافق و ارتقا به مدیریت توزیع برق بهاباد تا پایان سال 95 از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

گفتنی است در این دیدار معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع برق استان، قائم مقام مدیرعامل در مدیریت برق نواحی یزد، رئیس اداره برق بهاباد و رئیس اداره برق بافق حضور داشتند.