دیدار مجری طرح خطوط انتقال گاز کشور با فرماندار بهاباد در خصوص افتتاح خط انتقال گاز به بهاباد

دیدار مجری طرح خطوط انتقال گاز کشور با فرماندار بهاباد در خصوص افتتاح خط انتقال گاز به بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز "فرهاد حسنی" مجری طرح خطوط انتقال گاز کشور و هیأت همراه با حضور در فرمانداری با "عباس اقبال" فرماندار بهاباد دیدار و هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری مراسم افتتاح خط انتقال گاز صورت گرفت.

"فرهاد حسنی" در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما با بیان اینکه کار گازرسانی به بهاباد بسیار سخت بود گفت: ما در طول خط انتقال گاز از بافق به بهاباد با دو معدن و یک ایستگاه راه آهن سروکارداشتیم که کار سنگینی بود و راههای کوهستانی و صعب العبوری نیز داشت.

عباس اقبال فرماندار بهاباد در این نشست با تشکر از دست اندرکاران خط انتقال گاز بهاباد گفت: با اتمام احداث این خط لوله و اتصال شهرستان بهاباد به شبکه گاز علاوه بر برخورداری مردم از نعمت گاز، یکی از زیرساخت های مهم توسعه شهرستان نیز فراهم شده است. 

گفتنی است خط انتقال گاز به شهرستان بهاباد به طول 70 کیلومتر و شبکه شهری گاز بهاباد به طول 51 کیلومتر در 28 آذرماه سالجاری با حضور مسئولین کشوری و استانی افتتاح خواهد شد.

این مراسم در محل مسجد جامع برگزار خواهد شد.