دیدار فرماندار بهاباد و جمعی از اعضای شورای سیاستگذاری کنگره بین المللی علامه ملاعبدالله بهابادی با "حضرت آیت الله علاقه بند"

دیدار فرماندار بهاباد و جمعی از اعضای شورای سیاستگذاری کنگره بین المللی علامه ملاعبدالله بهابادی با "حضرت آیت الله علاقه بند"به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در شامگاه 11 آذر ماه96 فرماندار بهاباد و جمعی از اعضای شورای سیاستگذاری کنگره بین المللی علامه ملاعبدالله بهابادی یزدی با حضرت آیت الله علاقه بند کهنسال ترین مدرس حاشیه بر منطق تفتازانی در بیت معظم له دیدار نمودند.

 

حضرت آیت الله علاقه بند در این دیدار ضمن توضیحی پیرامون موارد ترجیح حاشیه بر منطق(اثر علامه ملاعبدالله بهابادی) فرمودند: موجز بودن و استدلال مباحث منطقی که دیگران از حل آن عاجز بودند را جزء امتیازات و برتری این حاشیه می توان نام برد.

 

معظم له به ابعاد شخصیتی حضرت علامه پرداختند و افزودند: علامه بهابادی از نوابغ دوران خود بود و حتی این نبوغ را در دوران 60 ساله تدریسم در شاگردان بهابادی می دیدم.

 

حضرت آیت الله علاقه بند ضمن تشکر از زحمات دست اندرکاران و فعالین این کنگره، این امر را مهم شمرده و آنان را از خاصان درگاه الهی برشمرده و دعا فرمودند.

 

در ابتدای این دیدار "عباس اقبال" فرماندار و رئیس شورای سیاستگذاری کنگره بین المللی علامه ملاعبدالله بهابادی گزارشی از فعالیت دوساله این شورا ارائه نمودند.

 

در حاشیه این دیدار یک جلد تفسیر قرآن کریم که توسط اولین امام جمعه شیعه استان یزد مرحوم ملا مقیما تحت عنوان "سفینة النجاة" تألیف گردیده و به خط حضرت آیت الله علاقه بند به چاپ رسیده بود به رسم یادبود تقدیم فرماندار محترم جناب آقای اقبال گردید.