دیدار فرماندار بهاباد با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

دیدار فرماندار بهاباد با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز سه شنبه 17 مهر 97 به مناسبت هفته نیروی انتظامی به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی خود با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان با فرمانده و پرسنل این فرماندهی دیدار نمود.

 فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان بهاباد در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه تأمین نظم و امنیت، وجود امنیت را یکی از مهمترین مؤلفه های پیشرفت کشور عنوان نمود و گفت: اگر امنیت نباشد هیچ چیز نیست و هرچه سرمایه داشته باشیم از بین خواهد رفت.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های اقتصادی ایفا می کند.

وی با ابراز رضایت از عملکرد نیروی انتظامی در شهرستان گفت: رعایت قانون، زمینه وقوع جرم را از بین می برد و لذا برخورد احترام آمیز نیروی انتظامی با مردم در حین حفظ اقتدار ضروری می باشد.

"محمد هوشمند" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد هم نیروی انتظامی را بازویی توانمند برای امنیت شهرستان دانست و افزود: خدمت به مردم در شهرستان بهاباد با توجه به فاصله ای که تا مرکز استان دارد مشکلاتی را به همراه دارد ولی با این وجود پرسنل سخت کوش و تلاشگر نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت این شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان در ابتدای این دیدار گزارش مختصری از عملکرد شش ماهه نخست سال بیان داشت و در ادامه پرسنل این فرماندهی مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند.

در پایان فرماندار بهاباد با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاش های فرمانده انتظامی شهرستان و پرسنل این فرماندهی در برقراری نظم و امنیت شهرستان تجلیل نمود.