دیدار فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای اسلامی شهر و معتمدین شهرستان بهاباد با استاندار یزد

دیدار فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای اسلامی شهر و معتمدین شهرستان بهاباد با استاندار یزدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از اداره كل روابط عمومی استانداری یزد، استاندار یزد با امام جمعه و فرماندار شهرستان بهاباد، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از معتمدین این شهرستان دیدار و گفتگو كرد.
استاندار یزد در این دیدار اظهار داشت: شهرستانهای بهاباد و خاتم را جزء مناطق خیلی محروم استان و شهرستانهای ابركوه و بافق را جزء مناطق محروم استان می دانیم و تمام تلاشمان این است كه محرومیت را از چهره این شهرستانها دور كنیم.
«سید محمد میرمحمدی» ادامه داد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید مسئولان به جای اینكه قول دهند تلاش می كنند تا برای رفع مشكلات مردم اقدامات لازم را انجام دهند.
وی افزود: تلاش می كنیم در شهرستان بهاباد نیز زیرساخت های لازم برای توسعه این شهرستان به طور كامل فراهم شود و فعالیت هایی در این راستا انجام شده كه پروژه گاز رسانی به بهاباد از آن جمله است.
میر محمدی تصریح كرد، شایسته است ضرورت های اولیه زندگی مردم تأمین شود و همه مردم استان از آب آشامیدنی سالم و شیرین برخوردار شوند.
استاندار یزد اظهار داشت: به لطف الهی در بین مجموعه مدیران و مسئولان استان همدلی، هماهنگی و فضای صمیمی وجود دارد و تمام همت خود را برای خدمت به مردم به كار بسته اند.
میر محمدی تأكید كرد: در طول دوران مسئولیت خود و همكارانم هرگز به دنبال مسائل حاشیه ای و گرایش های سیاسی و جناحی نبوده ایم و اعتقاد داریم پرداختن به این گونه مسائل باعث از دست رفتن فرصت ها برای خدمت شایسته و صادقانه به مردم می شود.


حاكم شدن آرامش در بهاباد و استان


امام جمعه شهرستان بهاباد و اعضای شورای اسلامی این شهرستان نیز ضمن تشكر از اقدامات انجام شده در بهاباد اظهار داشتتند: خوشبختانه از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید و پذیرش مسئولیت از طرف استاندار یزد آرامش و نظم خاصی بر مجموعۀ استان و شهرستان بهاباد حاكم شده است كه شایسته تقدیر است.
اعضای شورای اسلامی بهاباد همچنین بر رفع مشكلات این شهرستان از قبیل: فراهم شدن زیرساخت های لازم برای توسعه صنعت، آب آشامیدنی، توسعه راه های شهرستان و جاده نای بند، ایجاد زمینه اشتغال و توجه به مراكز علمی و دانشگاهی تأكید كردند.

گفتنی است در این جلسه طومار بلندی از تقدیر و تشکر مردم بهاباد به استاندار یزد تقدیم شد.