دیدار شهردار و شورای اسلامی شهر بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولت

دیدار شهردار و شورای اسلامی شهر بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته دولت شهردار و شورای اسلامی شهر بهاباد با فرماندار بهاباد دیدار و از خدمات فرماندار بهاباد و معاونین و بخشداران بخش های مرکزی و آسفیچ شهرستان بهاباد در توسعه و پیشرفت منطقه با اهدای لوح تقدیری تجلیل نمودند.

فرماندار بهاباد،  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و شهیدان رجایی و باهنر به برخی خدمات دولت در سطح کلان و شهرستان اشاره داشت و وجود اتحاد  و همدلی مسئولین دولتی و شوراها و تلاش جمعی را باعث به نتیجه رسیدن پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان دانست.

"محمدمهدی خانی زاده " تصریح کرد: قطعاً ماحصل این تلاش همگی، باعث رضایتمندی عمومی برای مردم خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر بهاباد در این دیدار با اشاره به مجاهدت ها و خدمات صادقانه و خالصانه شهیدان و رجایی  و باهنر گفت: این شهیدان اسوه و الگویی مناسب برای همه مدیران و مسئولان جامعه است تا خدمات خود را در راستای رشد و اعتلای جامعه اسلامی انجام دهند.

"سید محمود میرابوالقاسمی" افزود: همه مدیران باید با تلاش مضاعف برای رفع محرومیت و خدمات‌ رسانی تلاش کنند و راه بزرگ مردانی همچون رجائی و باهنر را ادامه دهند زیرا، رمز ماندگاری این شهدا، خدمت صادقانه و ولایتمداری آنها بود.