دیدار سرمایه گذار کارخانه گندله سازی بهاباد با فرماندار بهاباد

دیدار سرمایه گذار کارخانه گندله سازی بهاباد با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز سه شنبه نهم اردیبهشت 98 سرمایه گذار مجتمع گندله سازی بهاباد با فرماندار بهاباد دیدار و مسائل و مشکلات این کارخانه در حال احداث با حضور شورای اسلامی شهر بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت فولاد غدیر ایرانیان و سرمایه گذار این کارخانه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و مشکلات پروژه را بیان نمود و گفت: یکی از اقدماتی که در حال اجرا می باشد خط انتقال گاز است که هفت کیلومتر از اجرای آن باقی مانده است.
"اسداله فرشاد" با تقدیر و تشکر از عزم جدی استاندار و فرماندار برای حل مشکلات پیش روی این کارخانه گفت: در شرایط سخت و تحریم‌ها و با بالارفتن هزینه‌ها این کار را با امید انجام می‌دهیم و هیچ چیز نمی تواند پروژه را متوقف کند؛ جهت آینده نگری، اجرای خط راه آهن بهاباد تا این مجتمع پیش بینی شده است.
فرماندار بهاباد با اشاره به اینکه توجه به ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری از مهمترین اولویت‌های شهرستان است گفت: چشم‌های جوانان جویای کار شهرستان منتظر بهره‌برداری از این کارخانه است و لذا مسئولین استان و شهرستان نهایت همکاری را برای رفع موانع و مشکلات این کارخانه دارند.
وی همچنین خواستار استفاده از امکانات، پیمانکاران و نیروهای بومی شهرستان برای احداث این کارخانه شد.
"محمدمهدی خانی زاده" در حاشیه جلسه با مثبت ارزیابی کردن روند احداث کارخانه گندله سازی گفت: انشاءا...با یاری خداوند این پروژه عظیم صنعتی طبق برنامه پیش بینی شده به بهره برداری خواهد رسید.