دیدار رئیس و کارکنان اداره تأمین اجتماعی شهرستان بهاباد با فرماندار

دیدار رئیس و کارکنان اداره تأمین اجتماعی شهرستان بهاباد با فرمانداربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته تأمین اجتماعی رئیس و کارکنان اداره تأمین اجتماعی بهاباد با فرماندار بهاباد دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار بهاباد در این دیدار با تبریک هفته تأمین اجتماعی به نقش مهم این سازمان در توسعه شهرستان اشاره نمود و خواستار توسعه خدمات این نهاد در شهرستان شد.  

عباس اقبال تصریح کرد: تأمین اجتماعی یکی از نهادهای حمایتی است که اگر خوب کار کند مردم احساس آرامش می کنند و لذا باید تمام سعی و تلاش خود را در توسعه کمی و کیفی خدمات تأمین اجتماعی بکار ببرید.

وی تصریح کرد: لازمه این موفقعیت تلاش، پیگیری و روحیه خدمت رسانی به مردم است که بحمدا... در مدیر  و کارکنان تأمین اجتماعی بهاباد وجود دارد.

رئیس اداره تأمین اجتماعی بهاباد هم در این دیدار گزارشی از عملکرد تأمین اجتماعی در شهرستان بیان نمود و گفت: 8216 فقره دفترچه درمانی صدور و تمدید اعتبار شده است و با راه اندازی سامانه الکترونیک غیر حضوری 5240 فقره حق بیمه از طریق  این طرح دریافت شده که باعث کاهش تردد و رضایتمندی ارباب رجوع شده است.

عباس حاج حسنی از راه اندازی کمیسیون پزشکی شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: کلیه امکانات و زیرساخت های لازم برای راه اندازی این کمیسیون در شهرستان وجود دارد که برای رفاه حال شهروندان به زودی در محل اداره تأمین اجتماعی بهاباد راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: با اجرای طرح های راهبردی سازمان از جمله پرونده الکترونیک و بازرسی هوشمند در سال جدید خدمات شایسته و بهتری به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش ارائه خواهد شد.