دیدار رئیس و پرسنل دادگاه عمومی بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولت

دیدار رئیس و پرسنل دادگاه عمومی بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز  دوشنبه پنج شهریور 97 همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، رئیس و پرسنل دادگاه عمومی بهاباد با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، با فرماندار بهاباد دیدار و از خدمات و تلاش های دولتمردان به ویژه فرماندار تقدیر تشکر نمودند.

فرماندار بهاباد در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، پایبندی به قوانین و مقررات را رمز موفقیت قوه قضائیه دانست و افزود: با همکاری دستگاه قضایی شهرستان و توجه به اجرای قوانین در رسیدگی به امورات مردم موجب شده است امنیت و آرامش در شهرستان برقرار باشد.

"محمد مهدی خانی زاده" اظهار داشت: وجود اتحاد و همدلی برای خدمت به مردم شریف شهرستان بهاباد باعث پیشرفت این شهرستان تازه تأسیس شده است.

در ادامه "اسماعیل دهقان" رئیس دادگاه عمومی بهاباد به ارائه گزارشی از روند رسیدگی به پرونده ها در شهرستان پرداخت و  گفت: با همدلی اعضای شورای تأمین کارها به خوبی پیش می رود و این دادگاه تمام تلاش خود برای رعایت عدالت در جهت خدمت به مردم انجام می دهد.

همچنین در این دیدار مسائل و مشکلات دادگاه عمومی بهاباد از جمله انتقال دادگاه به مکان جدید، ارتقاء به دادگستری و احداث ساختمان دادگاه مطرح شد که فرماندار به اقدامات صورت گرفته در این رابطه پرداخت و برای رفع مشکلات اعلام هرگونه همکاری نمود.