دیدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد با فرماندار بهاباد

دیدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد با فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز رئیس و پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد به مناسبت هفته ملی مهارت با فرماندار بهاباد دیدار نمودند.


فرماندار بهاباد در این دیدار ضمن تبریک هفته مهارت و روز آموزش فنی و حرفه ای و تقدیر از زحمات پرسنل این سازمان بر توجه بیشتربه آموزش های مهارتی تأکید نمود و گفت: سازمان فنی و حرفه ای با توانمندسازی نیروی انسانی نقش بسزایی برای ایجاد اشتغال دارد.


"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه دولت تدبیر وامید اقدامات موثری برای حمایت از فنی وحرفه ای برداشته بر فعالیت پررنگ تر فنی و حرفه ای شهرستان تأکید نمود و گفت: با توسعه آموزش های مهارتی، بهتر می توان به روند توسعه این شهرستان شتاب دهیم.


در ادامه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد در خصوص اهداف آموزش فنی حرفه ای، مسائل و مشکلات و برنامه های این مرکز مطالبی بیان نمود و گفت: در اوایل مهرماه حرفه جدید مینا کاری جهت آموزش به خواهران علاقه مند برگزار خواهد شد.


"سید یحیی حسینی" از راه اندازی سه آموزشگاه فنی وحرفه ای آزاد در شهرستان بهاباد خبر داد و گفت: بزودی دو آموزشگاه فنی وحرفه ای آزاد در رشته های خدمات تغذیه ای ومراقبت و زیبایی در بهاباد و یک آموزشگاه در رشته صنایع پوشاک در احمدآباد راه اندازی می شود