دیدار رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان بهاباد با فرماندار

دیدار رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان بهاباد با فرمانداربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز چهارشنبه 25 تیرماه 99 همزمان با روز تأمین اجتماعی، رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان بهاباد با فرماندار بهاباد دیدار و گزارشی از عملکرد، مشکلات و مسائل این اداره را ارائه نمود.

فرماندار بهاباد با تبریک هفته تأمین اجتماعی و تقدیر از تلاش کارکنان تأمین اجتماعی شهرستان گفت: ارائه خدمات متنوع به بیمه شدگان، خصوصا توسعه خدمات غیر حضوری در راستای دولت الکترونیک باعث سهولت در ارائه خدمات بهتر به مردم می شود.

رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرستان بهاباد اجرای طرح پرونده الکترونیک، توسعه خدمات غیرحضوری از جمله مشاهده سوابق بیمه، نحوه احتساب خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه و لیست حق بیمه کارفرمایان را از مهمترین تلاش های سازمان در عرصه خدمت رسانی به مردم برشمرد.

"محمود ناظم" با بیان اینکه دیگر نیازی به مراجعه برای تمدید اعتبار دفترچه بیمه نیست، به حذف دفترچه های درمانی که از مهرماه شروع خواهد شد اشاره نمود و گفت: این اقدام جزو مراحل حذف دفترچه کاغذی بوده که با شیوع ویروس کرونا برای عدم مراجعه به شعب تسریع پیدا کرد.

وی افزود: در حال حاضر تعداد کل بیمه شدگان در شهرستان بهاباد 7560 نفر می باشند که از این تعداد 1970 نفر بیمه شدگان اجباری و 5750 نفر بیمه شدگان خاص می باشند.

ناظم همچنین تعداد مستمری بگیران را نزدیک به 900 نفر اعلام نمود و گفت: تعهدات مستمری بگیران به موقع و بدون تأخیر به آنها پرداخت می شود.