دیدار اعضای شورای تعاون و تشکلهای کارگری بهاباد با فرماندار

دیدار اعضای شورای تعاون و تشکلهای کارگری بهاباد با فرمانداربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته کار و کارگر، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان به همراه اعضای شورای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تشکل های کارگری و جمعی از کار آفرینان و شرکت های تعاونی های شهرستان با فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

فرماندار بهاباد در این دیدار ضمن تبریک هفته کار و کارگر با حمایت از کارآفرینان و شرکت تعاونی های شهرستان بر توسعه و گسترش کار آنها تأکید نمود.

"عباس اقبال" باتوجه به اراده جدی دولت در حمایت از کارآفرینان گفت: شهرک‌ صنعتی بهاباد مکانی مناسب جهت سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و کارآفرینان است و می‌توانند با کمترین هزینه نسبت به ایجاد کارگاه در این منطقه اقدام نمایند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان با اشار به فعالیت های آتی این اداره گفت: انشاا...با فعال کردن کارگروه اشتغال شهرستان بتوانیم به سمت پرداخت تسهیلات جهت ایجاد اشتغال در شهرستان گام برداریم.

"علی اصغر نوری شادکام" با بیان اینکه باید بستر سازی لازم برای اشتغال در شهرستان ایجاد شود گفت: با ایجاد شرکت های خدماتی و همچنین فعال کردن اداره فنی حرفه ای و آموزش نیروی های مورد نیاز شهرستان در آینده، معادن و شرکت های منطقه می توانند نیازهای خدماتی خود را در این شهرستان تأمین کنند.

در ادامه جلسه سایر اعضا و کار آفرینان مسائل و مشکلات خود را مطرح و تصمیمات لازم جهت رفع آنها اتخاذ گردید.