دیدار اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولت

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز شنبه دوم شهریور 98 اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد به مناسبت هفته دولت با فرماندار بهاباد دیدار و از  تلاش های "محمدمهدی خانی زاده" در شهرستان تقدیر بعمل آوردند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بهاباد در این دیدار گفت: پیش از انقلاب ما از کمترین امکانات برخوردار بودیم اما به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و اقدامات دولت هم اکنون شرایط خوبی ایجاد شده است.

"سید محمود میرابوالقاسمی" افزود: فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان محسوب می شود و ما شاهد تلاشهای فرماندار در رفع معضلات و توسعه شهرستان بوده ایم.

فرماندار بهاباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و شهیدان رجایی و باهنر گفت: تنها وظیفه مسئولان در شرایط امروز کشور تلاش و خدمت بیشتر و حرکت در جهت بهبود اوضاع اقتصادی، معیشتی و افزایش تولید و اشتغال در جامعه است.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه رویکرد  توسعه و رشد همه جانبه شهرستان می باشد گفت: امیدواریم با تعامل و همدلی که در بین مسئولان شهرستان وجود دارد، بتوانیم سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را در شهرستان اجرایی نماییم.

در ادامه این دیدار که "محمد هوشمند" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و "حسین دشتی" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار حضور داشتند در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.