ديدار فرماندار بهاباد با مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده استان یزد

ديدار فرماندار بهاباد با مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده استان یزدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد به اتفاق "محمدباقری" بخشدار آسفیچ، "مظاهر تیموری" رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان با مديركل راهداري و حمل و نقل جاده استان يزد ديدار و گفت و گو كرد.

فرماندار بهاباد در این دیدار مسائل و مشکلات راه های روستایی شهرستان از جمله راه های ببروئیه-پرکان ، بنیز -باب دهوئیه، تنگل بهدان، عظیم آباد-تقی آباد، بلوار اصلی رحیم آباد، تقاطع اصلی خیرآباد، تقاطع اصلی جاده پرک -سنجدک به بهاباد مطرح و پیرامون راه های روستایی مطروحه بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: عملیات اجرایی احداث راه های روستایی شهرستان در سال جاری شروع می شود و امیدواریم در نزدیکترین بازه زمانی ممکن با جذب منابع ملی و سایر منابع ممکن به بهره برداری برسد.

"علی علیخانی" افزود: اجرای بخشی از پروژه ها به صورت امانی و با استفاده از  ماشین آلات اداره راهداری و یا جذب ماشین آلات بخش خصوصی انجام و امیدواریم با توجه به همراهی و همکاری فرماندار و قول تامین بخشی از منابع داخلی شهرستان پروژه ها سرعت ویژه یابد.

وی در خصوص جاده تنگل بهدان که در سال گذشته عملیات اجرایی آن به صورت امانی توسط اداره راهداری شهرستان شروع شده و با وجود پرداخت هزینه آسفالت به پیمانکار، پیمانکار پروژه در اجرای عملیات آسفالت تعلل نموده گفت: انشاءا... با پیگیری و جدیت این اداره کل، تعهدات پیمانکار هر چه سریعتر به سرانجام خواهد رسید و شاهد آسفالت این جاده خواهیم بود.