دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد در سال 95 به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای شورای ترافیک شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه خواستار  فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی ترافیک شد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود.

عباس اقبال با بیان اینکه برای توسعه راه هاي روستايي  شهرستان با مشکلات زیادی مواجه هستیم گفت: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد و بعضی جاده ها هم باتوجه به افزایش تردد کم عرض می باشند که باید دوبانده شوند.

وی اظهار داشت: بسیاری از تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است و امیدواریم با همکاری و کمک مردم روستاهای منطقه و شهرداری بهاباد، در آینده شاهد حل مشکلات در این زمینه باشیم.

اقبال با بیان اینکه دوبانده نمودن جاده کریم آباد ـ درب هنز در حال اجرا می باشد گفت: در آینده نیز در نظر داریم جاده درب هنز تا بهاباد را دوبانده کنیم که با توجه به مزارع در مسیر، جمعیت رو به رشد دهستان جلگه، معادن و کارخانه های واقع در انتهای دهستان نیاز مهمی است و شهرداری و اداره راه و شهرسازی در این زمینه باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی در خصوص جاده در حال احداث کریم آباد تا احمدآباد گفت: مردم این روستا درخواست ایجاد دوربرگردان دارند؛ باتوجه اینکه اهالی روستاها در این مناطق دارای زمین های کشاورزی هستند ایجاد دوربرگردان در این جاده  ضروری می باشد.

در ادامه جلسه مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

پیگیری پروژه آسفالت جاده دوبانده احمدآباد ـ کریم آباد، تهیه طرح دوربرگردان محور احمدآباد ـ کریم آباد و بلوار وحدت اسلامی، نصب چراغ چشمک زن در دوربرگردان های بلوار شهید رفیعیان، نصب رفوژ در خیابان امام خمینی، تقاطع بانک صادرات و کوچه دانشگاه آزاد اسلامی و ساماندهی خروجی بهاباد به سمت کوهبنان و راور از تصمیمات این جلسه بود.