دولت هر آنچه در توان دارد برای مردم هزینه می کند

دولت هر آنچه در توان دارد برای مردم هزینه می کندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی استانداری یزد"علی زینی وند" در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به شهرستان بهاباد با قدردانی از عوامل گازرسانی به شهرستان بهاباد اظهار داشت: گازرسانی از پروژه های تأثیرگذار در زندگی مردم جامعه است و خدا را شاکریم که از این نعمت خدادادی برخوردار هستیم.
 

وی بابیان اینکه دولت در اجرای پروژه ها در مضیقه مالی است؛ ادامه داد: در این شرایط دولت هر آنچه در توان دارد برای مردم در راستای اجرای پروژه ها هزینه می کند و این را از وظایف خود دانسته و بدان افتخار می کند.
 

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد بابیان اینکه بهره مندی از گاز حق اساسی و مسلم مردم است؛ اضافه کرد: دسترسی به شبکه گاز به عنوان یک زیرساخت می تواند راهگشا باشد و اشتغال را توسعه دهد تا مردم از مزیت های بیشتر آن برخوردار شوند.
 

وی با تأکید بر اینکه در هیچ کجای دنیا ایجاد اشتغال به تنهایی از دولت ساخته نیست؛ تصریح کرد: دولت باید در این زمینه پیشران باشد اما از امروز به طوری جدی فرمان هدایت اقتصادی استان در دست مدیرانی است یا خواهد بود که بتوانند زمینه را برای سرمایه گذاری فراهم کنند.
 

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد بابیان اینکه هیچ یک از مدیران حق ندارند برای سرمایه گذار مانع تراشی کنند؛ افزود: هرکس نمی تواند برای جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال اقدامی انجام دهد باید جای خود را به فردی بدهد که بهتر از او کار کند.
 

زینی وند در پایان نقش وحدت بین آحاد یک جامعه را در توسعه و پیشرفت آن جامعه مؤثر دانست و افزود: ضرورت دارد تا افراد دارای تریبون پیام همدلی، وحدت و امنیت را مخابره کنند تا سرمایه گذاران با خیالی آسوده برای سمایه گذاری و ایجاد اشتغال ورود کنند.