دهه فجر فرصتی برای افزایش ارتباطات مسئولین با مردم/ برنامه های دهه فجر جهت گیری خاص برای نامزدهای انتخاباتی نداشته باشد

دهه فجر فرصتی برای افزایش ارتباطات مسئولین با مردم/ برنامه های دهه فجر جهت گیری خاص برای نامزدهای انتخاباتی نداشته باشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد صبح امروز یکشنبه ششم بهمن98 به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور اعضای ستاد به منظور اجرای هماهنگ ویژه برنامه های مختلف در راستای گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه ایام الله دهه فجر امسال با شعار "انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایتمداری جهاد و مقاومت" برگزار می شود گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای افزایش ارتباطات مسئولین با مردم است.

"محمدمهدی خانی زاده" باتوجه به اینکه جشن های دهه فجر در مساجد شاخص بهاباد و برخی روستاها برگزار می شود گفت: در کنار این جشن برنامه پرسش و پاسخ با حضور مسئولین برگزار شود تا ضمن پاسخ به سوالات مردم، نسبت به رفع مشکلات مطرح شده اقدام نمود.  

وی از مساجد به عنوان کانون وحدت و همدلی یاد کرد و گفت: مسجد نقش پررنگی در حفظ انقلاب ایفا کرد؛ لازم است با گذشت چهار دهه از این ظرفیت برای هدایت و راهنمایی جوانان به سمت ارزش های انقلابی استفاده شود.

خانی زاده بر تولید برنامه های اقناعی برای تبیین دستاوردها و اهداف نظام را برای مردم تأکید نمود و گفت: امسال با ورود انقلاب به گام دوم  برنامه ها باید از تنوع بیشتری برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه برخی از برنامه ها را می توان از طریق جذب اسپانسر به نحو مطلوب و با هزینه کم برگزار کرد گفت: تقویت مشارکت های مردمی به  ویژه بهره  گیری از تشکل ها و سازمان های مردم  نهاد در برگزاری برنامه ها، در دستور کار قرار گیرد.

خانی زاده باتوجه به تشکیل ۱۸ کارگروه در ستاد دهه فجر این شهرستان گفت: کارگروه ها با اولویت بیان موفقیت های انقلاب و نظام، توجه به محتوا، بیانیه گام دوم انقلاب و الگوی ارزشمندی همچون سردار شهید قاسم سلیمانی فعالیت کنند.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان بهاباد در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم گفت: در انتخابات پیش رو بیش از هر چیزی به وحدت و یکدلی نیاز داریم و باید همه برنامه ها حول محور همین موضوع باشد.

خانی زاده با بیان اینکه وزارت کشور مجری انتخابات است و مسئولیت ما هم برگزاری انتخابات قانونمند، شفاف و با حضور حداکثری مردم است گفت: برنامه های دهه فجر نباید جهت گیری های خاص انتخاباتی برای له یا علیه نامزدهای انتخابات باشد.

وی در حاشیه این جلسه در گفت و گو با خبرنگاران از مردم بهاباد دعوت کرد که با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر میثاق ابدی خود با امام(ره)، رهبری و شهدا را به جهانیان نشان دهند و پاسخ دندان  شکنی به توطئه های استکبارجهانی بدهند و وفاداری خلل ناپذیر خود را به اسلام و انقلاب به نمایش بگذارند.