دعوت فرماندار بهاباد از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت فرماندار بهاباد از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمنبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان بهاباد، برای حضور گسترده و پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد.

متن پیام عباس اقبال بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۷ با خون شهدا، وحدت کلمه و حضور در صحنه های مختلف به ثمر نشست و اکنون با گذشت 37 سال از این پیروزی شکوهمند، علیرغم همه تبلیغات و ترفندهای نافرجام دشمنان، با بهره گیری از رهنمودهای مقام رهبری و حضور حماسی مردم ایران به پیشرفت و بالندگی در عرصه سیاسی، اقتصادی، نظامی و علمی رسیده است.

اینکه در طلیعه خورشید سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، این انقلاب برای ادامه راه خود به وحدت و همدلی نیاز دارد و راهپیمایی 22 بهمن بهترین فرصت برای حفظ وحدت کلمه است؛ مردم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می زنند تا جهانیان متوجه عظمت و اقتدار این ملت و انقلاب شوند.

عظمت ملت ایران، در راهپیمایی 22 بهمن مشخص می شود و این عظمت، جلوه ای زیبا دارد؛ یقیناً راهپیمایی امسال با پیروزی تیم مذاکرات هسته ای در مقابل زیاده خواهان و به رسمیت شناختن حق انرژی هسته ای ملت ایران اسلامی، باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

اینجانب از مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار شهرستان بهاباد دعوت می نماییم تا با شرکت عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بار دیگر با آرمان های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.