دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی از مردم شهرستان بهاباد برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

 

 

 

 

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

"و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون"

 

تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، آن را به جنبشی فراگیر و مسئله اول جهان اسلام تبدیل کرده است.

 

استکبارجهانی به سردمداری رژیم غاصب صهیونیستی، با ترفندها و ابزارهای مختلف می کوشد مردم فلسطین را از سرزمین مادری آنها دور کند و هرسال به بهانه ای تلاش می کند مسأله فلسطین را به حاشیه بکشند.

 

دشمن هر روز گستاخ تر از همیشه با هتک حرمت علیه آرمان مسلمانان جهان و حاشیه سازی کاذب، در صدد است حمایت از آرمان فلسطین را کم رنگ کرده تا جنایات غده سرطانی رژیم صهیونیستی به فراموشی سپرده شود.

 

روز قدس در واقع روز نمایش وحدت و انسجام امت بزرگ رسول الله(ص) است که فریاد دادخواهی ملت های آزاده و طرفدار صلح، در حمایت از قدس شریف و ستمدیدگان از ظلم و جور رژیم منحوس صهیونسیتی و حامیان مستکبرش، فضای جهان را پر خواهد کرد و ثابت می کند قدس شریف متعلق به همه مسلمانان است.

 

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در این ماه ضیافت الهی، از مسئولین و کارمندان ادارات، نهادها و آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد دعوت می نمایم باحضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم ا... قدس، وحدت امت اسلامی را برای مقابله با استمرار گستاخی ها و اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشته و خشم و انزجار خود را از جنایات و اشغالگری رژیم صهیونیستی فریاد بزنند.