دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی از مردم شهرستان بهاباد دعوت نمود تا با حضور گسترده خود در پای صندوق های رأی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و  پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه 7 اسفند، افتخار دیگری بر تاریخ درخشان خود به ثبت برسانند.

 

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

سلام و درود خداوند بزرگ به روان پاک امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و شما مردم مؤمن، ولایتمدار، با بصیر و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد که با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال، برگ زرینی از همدلی و همزبانی در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و بیعت با ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) را به ثبت رساندید.

یقیناً حضور آگاهانه و باشکوه شما در انتخابات هفتم اسفند پس از شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، تأکید مجددی بر اراده پولادین مردمی است که از 38 سال پیش راه سعادت و بهروزی را برای خود انتخاب کرده است و حاضر است برای بقای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی که ضامن عزت و عظمت ایران و ایرانی در سراسر جهان می باشد بار دیگر با برگ رأی خود، بر ادامه راه امام راحل عظیم الشأن و شهیدان انقلاب اسلامی پافشاری کند؛ و علاوه بر انجام تکلیف الهی، در تعیین سرنوشت خود مستقیماً دخالت نماید و با تشکیل مجلس شورای اسلامی و خبرگانی در شأن ملت ایران، از دست آوردهای انقلاب اسلامی پاسداری نماید.

اینجانب از مردم ولایت مدار شهرستان كه همواره در حمایت از آرمان های انقلاب و اسلام، از هیچ كوششی فروگذار نكرده اند دعوت می کنم تا با حضور گسترده خود در پای صندوق های رأی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و  پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه 7 اسفند، افتخار دیگری بر تاریخ درخشان خود به ثبت برسانند و  با هر برگ رأی خود موجبات تداوم انقلاب اسلامی و افزایش هرچه بیشتر عظمت، عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان را فراهم نمایند. انشاءا...