دشمن امروزه اعتقادات، ولایت و روحیه انقلابی‌گری را هدف گرفته است

دشمن امروزه اعتقادات، ولایت و روحیه انقلابی‌گری را هدف گرفته استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ نماینده ولی فقیه در استان یزد صبح امروز جمعه چهاردهم دیماه 97در شورای اداری شهرستان بهاباد با بیان اینکه مردم این شهرستان در حرکت انقلاب، انقلابی گری و همراهی با ولایت فقیه به خوبی عمل کردند اظهار داشت: مردم این شهرستان در راستای پیروزی انقلاب اسلامی شهدای بسیاری اهدا کرده که جای بسی تقدیر دارد.
آیت الله محمدرضا ناصری یزدی" با تاکید بر اینکه امروزه همه دنیا علیه استقلال، عزت و مقدسات جمهوری اسلامی بسیج شده‌اند گفت: این دشمنان هر راهی را می‌پیمایند تا جوهره حرکت درونی، انقلابی، اعتقادی و خدایی که در وجود ما بوده و زنده شده را متوقف و خاموش کنند.
امام جمعه یزد اضافه کرد: دشمنان اسلام و انقلاب متوجه شدند که هر کاری که برعلیه آن انجام دادند ولی بازهم این انقلاب به خوبی در حال طی کردن راه خود است.
وی با بیان اینکه بسیاری از کشورها به دنبال این بودند که انقلاب اسلامی رشد نکند تصریح کرد: این دشمنان هزینه‌های بسیاری را در این مسیر به کار بستند ولی به لطف و یاری خدای متعال نتوانستند حتی گزندی به جمهوری اسلامی و انقلاب وارد سازند.
ناصری یزدی با اشاره به اینکه اگر به چهل ساله انقلاب فکر کنید می‌فهمید که انقلاب و اسلام به چه میزان به حق است تصریح کرد: اگر به این سال‌ها نگاه می‌بینید که دنیا با جمهوری اسلامی چه برخوردی داشت و در آن طرف هم خدا و انقلاب با جمهوری اسلامی چه کردند و آن زمان است که شخص قدر خود و انقلاب را به خوبی می‌داند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد اضافه کرد: همه ما تکلیفمان این است که انقلاب را به خوبی نگه داریم و نکته جالب اینجاست که هر آنچه دشمن بر علیه انقلاب توطئه‌های شوم طرح ریزی کرد، این انقلاب خاموش که نشد هیچ بلکه موجش گسترده‌تر نیز شد.
امام جمعه یزد گفت: تکیه گاه ما خدا، ائمه اطهار و امام حسین (ع) بوده است که انقلاب اسلامی حفظ شده و امروزه دشمن به این مسائل دست یافته و می‌خواهند به آن ضربه بزنند.
وی با بیان اینکه علیه دین، اعتقادات، ولایت، روحیه انقلابی و بسیاری از ارزش‌ها در حال فعالیت‌های شوم هستند تصریح کرد: آنها دنبال این هستند که نسل جوان را به مسائل بی اهمیت مشغول کنند که روحیه انقلابی در آنها از بین ببرد و خمودگی را در آنها ایجاد کنند.