دشمن از اتحاد مسلمانان در راهپیمایی اربعین واهمه دارد/ ایجاد شکاف بین دو ملت ایران و عراق از اهداف دشمن است

دشمن از اتحاد مسلمانان در راهپیمایی اربعین واهمه دارد/ ایجاد شکاف بین دو ملت ایران و عراق از اهداف دشمن استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان بهاباد مورخ 20 شهریور 97 به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد و جانشین ستاد با تأکید بر اهمیت برگزاری شکوهمند مراسم اربعین حسینی در سال 97، اتحاد و همدلی شیعیان جهان و حضور گسترده آنان در این راه راهپیمایی عظیم میلیون را حرکتی بی سابقه در جهان دانست.

"محمد هوشمند" افزود: دشمن از این اتحاد مسلمانان در راهپیمایی اربعین واهمه دارد و از هر فرصتی به منظور کمرنگ نمودن آن استفاده می کند؛ چنانچه پس از شکست تروریست های تکفیری در عراق و امروز در صدد ایجاد شکاف بین دو ملت ایران و عراق است.

قاسمی، مسئول کمیته ثبت نام و آمار ستاد به جنگ اقتصادی دشمن و کاهش ارزش ریال اشاره کرد و گفت: بر این اساس هزینه های سفر به کشور عراق افزایش یافته است؛ امّا محبت مردم به اهل بیت(ع) مانع از کمرنگ شدن این حرکت عظیم خواهد شد.

تشکیل اتاق فکر اربعین، جلسه با روحانیون و هیئات مذهبی و استفاده از آنها در ایجاد شور اربعین، برنامه ریزی جهت پیش ثبت نام اربعین به منظور برنامه ریزی بهتر، فرهنگ سازی حرکت کاروانی اربعین و تشکیل جلسات سایر اعضای کمیته ها در جهت برنامه ریزی در حیطه وظایف محوله از جمله مصوبات این جلسه بود.