دشمنان از طریق انتخابات و نفوذ می‌خواهند به ایران ضربه بزنند

دشمنان از طریق انتخابات و نفوذ می‌خواهند به ایران ضربه بزنندبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان بهاباد با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده حوزه مقاومت شهید محلاتی، فرماندهان پایگاه های مقاومت و بسیجیان در سالن مجتمع فرهنگی هنری علامه آخوند ملا عبدالله بهابادی برگزار شد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشکوه مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان بهاباد در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: راهپیمایی مردم بهاباد در 22 بهمن و دیگر شهرستان های کشور نشان از ماندگاری انقلاب اسلامی ایران را دارد.

سردار اکبر فتوحی بر حضور یکپارچه مردم در پای صندوق های رأی تاکید کرد و افزود: با شرکت در پای صندوق های رأی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب بزنیم؛ تلاش دشمن در براندازی انقلاب و ایران این است افرادی که به دشمنان چشم دوخته اند به مجلس بروند نه کسانی که نگاه قرآنی دارند.

وی در ادامه بر ضرورت انتخاب کاندید اصلح تاکید نمود و گفت: برای شناخت نامزدهای انتخاباتی از افرادی متعهد و متدین کمک بگیریم که دانش و بینش کامل داشته باشند.

فرمانده سپاه الغدیر استان با بیان اینکه دشمنان به این انتخابات چشم طمع دوخته اند تأکید کرد: حضور حداکثری در انتخابات پیش رو باید هوشمندانه و همراه با انتخابی آگاهانه باشد و این راهبرد باید برای مردم تبیین شود تا مردم راهشان را پیدا کنند.

وی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد و افزود: یکی از مصادیق حفظ درست و غیر محافظه کارانه از انقلاب اسلامی حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی می باشد.

سردار فتوحی با تشریح واژه "انتخاب صحیح" برای هر دو مجلس، اظهار داشت: مجلس خبرگان تنها برای برگزاری نشست و جلسه سالانه و صدور بیانیه نیست بلکه وظیفه خیطر و رسالتی بسیار عظیم که همانا انتخاب رهبری است را بر عهده دارد.

وی مهمترین رمز ماندگاری انقلاب و ایستادگی نظام اسلامی مقابل استکبار و ابر قدرت ها را وجود امام و رهبری مقتدر ذکر شد و گفت: تمام انقلاب هایی که در دنیا شکل گرفت به دلیل نبود رهبری لایق پس از چند سال از هم پاشیده شد.

فتوحی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی و پیام انقلاب مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و اثرات خود را داشته و استکبار جهانی را عصبانی کرده است، افزود: پیام انقلاب به مردم دنیا صادر شده و بشریت تشنه اسلام ناب است.

وی با بیان اینکه دشمنان از طریق انتخابات و نفوذ می‌خواهند به ایران ضربه بزنند گفت: دشمنان به دنبال این هستند تا از طریق مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی پروژه نفوذ خود را عملی کنند.

فرمانده سپاه الغدیر استان ضمن حساس و مهم دانستن انتخابات هفتم اسفند ماه اظهار داشت: باید به دور از تمایلات شخصی، قومی و محلی ضمن حضور گسترده و حداکثری در پای صندوق های اخذ رأی، نمایندگانی را به مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بفرستیم که در راه ولایت فقیه قدم بردارند.