دستاورد سفر رئیس جمهور؛ اختصاص 510 میلیارد ریال به شهرستان بهاباد

دستاورد سفر رئیس جمهور؛ اختصاص 510 میلیارد ریال به شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با تقدیر از نمایش وحدت مردم شهرستان بهاباد در استقبال از رئیس جمهور محترم و هیأت دولت به استان یزد در آبان ماه 98 گفت: این سفر دستاوردهای خوبی برای شهرستان به همراه داشت و اعتباری به مبلغ 510 میلیارد ریال برای اجرای طرح های بهداشتی و عمرانی شهرستان بهاباد اختصاص یافت.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه دولت رفع مشکلات مردم و ارتقای کیفی خدمات بهداشتی و درمانی را در اولویت قرار داده است گفت:  در راستای ارتقای کیفی خدمات بهداشتی و درمانی شهرستان، اعتبار 60 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان 38 تختخوابی حکیم بهابادی و کلینیک تخصصی بیمارستان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: اعتباری هم به مبلغ 450 میلیارد ریال برای احداث جاده بهاباد ـ دربند ـ نایبند تخصیص یافت که منجر به خارج شدن بهاباد از بن بست و اتصال کریدور شرق به مرکز و غرب کشور می شود.

خانی زاده اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید اقدامات زیادی از جمله در توسعه زیرساخت های شهرستان انجام شده و انشاءا... در آینده نزدیک شاهد تحقق این مطالبات شهرستان خواهیم بود.

گفتنی است برای احداث جاده بهاباد ـ دربند ـ نایبند مبلغ 450 میلیارد ریال دیگر هم توسط ایمیدرو تأمین خواهد شد.

در سفر رئیس جمهور محترم و هیأت دولت به استان یزد، وزیر اطلاعات به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور به شهرستان بهاباد سفر نموده بود.