خبرنگاران شهرستان بهاباد تجلیل شدند

خبرنگاران شهرستان بهاباد تجلیل شدندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت روز خبرنگار، ظهر امروز پنجشنبه 17 مرداد98  فرماندار بهاباد از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تجلیل نمود.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران واسطه دولت و مردم هستند و از شما که در این حوزه خطیر زحمت هایی را بدون هیچ چشم داشتی متقبل شده اید، تقدیر و تشکر می کنیم.

"محمدمهدی خانی زاده" در بخش دیگر سخنان خود با تأکید بر کیفیت بخشی به اخبار تولیدی، پیرامون نقش خبرنگاران و انعکاس دقیق اخبار مطالبی بیان داشتن و گفت: آموزش یکی از نیازهای خبرنگاران است تا به بهترین شکل و کیفیت بتوانند وظایف خود را انجام دهند.

وی افزود: خبرنگاران می توانند با رعایت منافع عمومی و حفظ شخصیت و حریم‌ خصوصی افراد، به خوبی نقش مؤثر خود را در انتقال پیام های صحیح به جامعه ایفا کنند.

در ادامه این مراسم خبرنگاران انتقادات، پیشنهادات و درخواست های خود را از جمله نداشتن ساختمان جهت دفتر خبری مطرح نمودند که در این زمینه تصمیماتی اتخاذ گردید.

در تقویم رسمی ایران 17 مرداد به مناسبت شهادت خبرنگار شهید "محمود صارمی" در سال 1377 به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.