خانواده‌های مدافع حرم در شهرستان بهاباد تجلیل شدند

خانواده‌های مدافع حرم در شهرستان بهاباد تجلیل شدندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان روز ولادت حضرت زینب(س) و چهارمین روز از دهه فجر، از سه خانواده مدافع حرم در شهرستان بهاباد "حجت الاسلام شیخ حسین حاتمی، اکبر قنبری زاده و حسینعلی فلاح" که به تازگی به سوریه اعزام شده اند با اهدای لوح تقدیر از سوی فرماندار بهاباد مورد تجلیل قرار گرفتند.

عباس اقبال در بخشی از این تقدیرنامه آورده است: ..... بانوی جلیله و عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) که حریم مطهرش آماج هجمه دشمنان قسم خورده دین مبین اسلام قرار گرفته تا به خامی خیال خویش، بار دیگر مقدسات اسلام را هتک حرمت کنند.

..... امروز «کلنا عباسک یا زینب(س)» شعاری است برآمده از جان که به حکم آیه "وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّی لا تَکُونَ فِتْنَةٌ" بر پیشانی مجاهدان مدافع حرم می درخشد و انوار آن، شعله های جهاد اسلام ناب محمدی(ص) را فروزان تر و شیعیان را در حراست از حریم اهل بیت(ع) مصمم تر می سازد.

..... برخود لازم می دانم از خانواده مکرم مجاهدین و مدافعین حرم که با بصیرت والا در واقع صبر و استقامت در راه مجاهدت الهی را به منصه ظهور گذاشتند؛ تقدیر و تشکر نمایم و از درگاه باری تعالی سلامتی و طول عمر با برکت مقام معظم رهبری و بازگشت پیروزمندانه مدافعین حرم را مسئلت نموده و استمداد می کنم ما را قدردان این وفاداری و مجاهدت قرار دهد.