خانم "مهناز ایمانی بهابادی" به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد منصوب شد

خانم "مهناز ایمانی بهابادی" به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد منصوب شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ ظهر امروز دوشنبه 3 اردیبهشت 97 در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از زحمات آقای "مهدی دهقان چناری" رئیس سابق اداره منابع طبیعی بهاباد قدردانی و سرکار خانم "مهناز ایمانی بهابادی" به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد معرفی شد.

 

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه، انتصاب خانم ایمانی به عنوان نخستین مدیر زن در شهرستان را تبریک و از خدمات آقای دهقان چناری در طول دوسال تصدی این مسئولیت قدردانی نمود.

 

"محمدمهدی خانی زاده بهابادی" در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه همکاری و همراهی ادارات در شهرستان زمینه پیشرفت همه جانبه بهاباد را فراهم می کند، گفت: امیدواریم این حس همکاری بیش از پیش ادامه داشته باشد.

 

وی حفاظت و صیانت از منابع طبیعی را نیازمند مشارکت، همدلی و همراهی مردم دانست و تصریح کرد: همه ما باید برای حفظ، حراست و استفاده مطلوب از منابع طبیعی تلاش کنیم تا از این منابع بهترین بهره برداری را داشته باشیم.

 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد هم در این مراسم گفت: برای نخستین بار در سطح استان یکی از بانوان به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان انتخاب می شود که در کشور ردیف پنجم است.

 

"محمدرضا آخوندی" به چارت سازمانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشاره نمود و گفت: باتوجه به کمبود نیرو در این اداره، دو نفر سهیمه استخدامی برای این شهرستان در نظر گرفته ایم.

 

همچنین در این مراسم رئیس سابق اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه کاری خود پرداخت و سرپرست جدید این اداره هم مطالبی در ارتباط با برنامه های خود برای حفاظت از منابع طبیعی شهرستان ارائه نمود.