حفظ اشتغال و توجه به فرصت های شغلی جدید اولویت اصلی شهرستان بهاباد در سال 98

حفظ اشتغال و توجه به فرصت های شغلی جدید اولویت اصلی شهرستان بهاباد در سال 98به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ آخرین جلسه شورای اداری بهاباد صبح امروز دوشنبه 27 اسفند 97 به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با تبریک فرا رسید سال جدید و نورز باستانی، با اشاره به رویدادهای ماه های پایانی سال 97 از حضور پر شکوه و حماسی مردم فهیم و انقلابی منطقه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و نیز در جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشکر کرد و گفت:  حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، کشور را برای سال های سال بیمه کرد.

"محمدمهدی خانی زاده" به تشریح بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب پرداخت و تأکید کرد: مسئولان باید بند بند بیانیه را سرلوحه کار خود قرار دهند و به عنوان یک منشور به آن عمل کنند .

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید "مهدی باکری" و بیان برخی از شیوه های خدمت این شهید بزرگوار به مردم گفت: امروز به ارزش های دهه 60 نیازمندیم و مسئولان باید ارزش های انقلابی را زنده کنند و رفتار خود را با رفتارهای خادمان مردم در دهه شصت که فقط برای خدا به مردم خدمت می کردند مقایسه کنیم.

خانی زاده با بیان اهمیت اشتغال در پیشگیری و کاهش ناهنجاری های اجتماعی گفت: حفظ اشتغال موجود و توجه به ایجاد فرصت های شغلی جدید از جمله اولویت های اساسی و اصلی مجموعه فرمانداری و مدیران ذی ربط شهرستان در سال 98 است .

وی برای توسعه فعالیت های سرمایه گذاری از مردم و مسئولان خواست در جلب مشارکت های مردمی و بخش خصوصی با سرمایه گذاران همکاری کنند تا شاهد رونق بیشتر طرح های اقتصادی در شهرستان باشیم .

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان بهاباد با اشاره به اینکه خدمات دولت را نباید زیر سئوال برد و دشمنان تمام روزنه ها را می خواهند بر ملت ببندند و هر روز تحریم ها را بیشتر می کنند، خاظرنشان کرد: دشمنان بدانند به کوری چشم آنها در برابر تمام مشکلات ایستادگی و مقاومت خواهیم کرد و راه عزت و اقتدار خود را پیش خواهیم برد.  

 

شهرستان بهاباد به یک شهرستان توسعه یافته تبدیل می شود

خانی زاده با اشاره به قرار گرفتن شهرستان بهاباد در بین 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور گفت: با رایزنی هایی که انجام شد در استان یزد شهرستان بهاباد به عنوان شهرستان کمتر توسعه یافته انتخاب شد و این یک فرصت برای شهرستان است تا با جذب بودجه های کشوری این شهرستان تا پایان این دولت به یک شهرستان توسعه یافته تبدیل شود.  

وی در خصوص رفع مشکل زمین مسکونی در شهرستان گفت: در حال پیگیری هستیم که دو نقطه از اطراف شهر بهاباد برای رفع این مشکل انتخاب شود که انشاءالله در ماههای ابتدایی سال 98 واگذاری آن شروع خواهد شد.

خانی زاده در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه ستاد تسهیلات ایام نوروز را باید جدی گرفت، گفت : مسئولان ادارات در این ایام هرکدام به نحو خاص تلاش کنند تا مسافران نوروزی از خدمات پیش بینی شده نهایت استفاده را ببرند .

پیگیری و جذب اعتبارات ملی شهرستان توسط مدیران، تعامل و هماهنگی ادارات با یکدیگر از دیگر مواردی بود که فرماندار بهاباد بر آنها  تأکید نمود.

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیری از سوی فرماندار، از زحمات مسئولان شهرستان در سال 1397 برای خدمت رسانی به مردم تشکر و قدردانی به عمل آمد.