حضور پرشور مردم در انتخابات باعث ناکامی توطئه های دشمنان است /دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نوجوان تبیین شود

حضور پرشور مردم در انتخابات باعث ناکامی توطئه های دشمنان است /دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نوجوان تبیین شودبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان بهاباد با موضوع انتخابات و ایام الله دهه فجر به ریاست معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار بهاباد و با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری بهاباد برگزار شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بهاباد بابیان اینکه در آستانه دو رویداد بزرگ و سرنوشت ساز در کشور هستیم یکی ایام الله دهه فجر و دیگری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : روابط عمومی ها چشم بینا و گوش شنوای سازمان ها هستند؛ بالطبع افرادی که برای این جایگاه انتخاب می شوند نیز باید از چهره های فرهیخته، آگاه باشند تا بتواند با اقشار مختلف جامعه ارتباط مناسبی برقرار نمایند.

"محمد هوشمند بهابادی" با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات گفت: روابط عمومی های ادارات باید با بااطلاع رسانی و تبلیغات جامع، موجبات حضور گسترده و حداکثری مردم در پای صندوق های رأی را فراهم نمایند.

وی تصریح کرد: از روابط عمومی ها انتظار داریم در تبلیغات سازمانی از جانب داری یا تخریب اشخاص اجتناب و صرفاً به حضور حداکثری در انتخابات بپردازند.

هوشمند با اشاره به اینکه در طول 41 سال انقلاب اسلامی 37 انتخابات در کشور برگزار شده است افزود: نخستین انتخابات که در گام دوم انقلاب برگزار خواهد شد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

وی شعار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: شعار امسال انتخابات گام دوم انقلاب، قانون مداری، اتحاد و انسجام ملی است که با حضور پرشکوه مردم در دوم اسفند برگزار خواهد شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد با اشاره به اینکه کمیته های ستاد انتخابات شهرستان تشکیل شده و هرکدام به شرح وظایف خود آشنا شدند افزود: در شهرستان بهاباد 23 شعبه اخذ رأی دایر که 9 شعبه مربوط به خود شهر بهاباد و 14 شعبه در بخش مرکزی و بخش آسفیچ هست .

وی ضمن بیان اهمیت یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کشور خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در عرصه های مختلف کشور بخصوص انتخابات یکی از مسائل مهم درزمینهٔ ناکامی توطئه های دشمنان این کشور است و وظیفه ما در این زمینه تشویق و ترغیب مردم برای حضور پرشور در این گونه صحنه مهم کشور است.

هوشمند با اشاره به اینکه در آستانه ایام الله دهه فجر قرار داریم و باید برنامه های دهه فجر هرچه باشکوه تر برگزار شود اظهار داشت: برنامه های دهه فجر باید مردم محور باشد و با مشارکت مردم برگزار شود .

معاون فرماندار بهاباد بر هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های ایام الله دهه فجر تأکید کرد و افزود: دهه فجر تجلی وحدت، صبر و استقامت ملت ایران است و برای پاسداشت این دهه باید تلاش کنیم.

وی با تأکید به ضرورت خلاقیت و نوآوری در تدوین و اجرای برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال از سوی دستگاه های اجرایی و متولیان و ضرورت هر چه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های این دهه اظهار داشت: برنامه های دهه مبارک فجر می بایست باشکوه هر چه بیشتری برگزار شود و حضور گسترده اقشار مختلف مردم نشان از علاقه و وفاداری آنان به نظام و انقلاب دارد.

هوشمند بابیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان تبیین شود، افزود: در جهت بازگو کردن و انتشار اخبار و عملکرد ادارات و نهادها در ایام الله دهه فجر و انتخابات از ظرفیت فضای مجازی استفاده شود .

در پایان این نشست حمیدرضا اخوان بهابادی با حکمی از سوی فرماندار بهاباد به عنوان دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد معرفی گردید .