حضور فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در شهرستان بهاباد

حضور فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "سردار سید ضیاءالدین حزنی" فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه "سردار فتح الله جمیری" فرمانده سپاه الغدیر یزد و هیأت همراه روز پنجشنبه 25 بهمن 97 به منظور شرکت در مراسم افتتاحیه پروژه های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه الغدیر استان یزد به شهرستان بهاباد سفر نمود.

وی در ابتدای این سفر در معیت "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، بخشدار مرکزی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین با حضور در گلزار شهدای بهاباد با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود.

شرکت در مراسم افتتاحیه پروژه های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه الغدیر، بازدید از برخی طرح های اجرا شده توسط این قرارگاه در بخش آسفیچ و دیدار مردمی در محل مسجد جامع آسفیچ، بازید از روستای پرک و حوزه علمیه در حال احداث حضرت مهدی(عج) بهاباد از دیگر برنامه های سفر وی در شهرستان بهاباد بود.

گفتنی است قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه الغدیر استان یزد در سه دهستان از شهرستان های استان شامل دهستان های آسفیچ(بهاباد)، چاهک(خاتم) و اسفندآباد(ابرکوه) بیش از 60 پروژه با مشارکت فرمانداری، مردم، شورای اسلامی روستا، دهیاری، آموزش و پرورش و جهادکشاورزی انجام و در دست اجرا می باشد.