حضور زنان در انتخابات، بلوغ سیاسی این قشر از جامعه را نشان می دهد

حضور زنان در انتخابات، بلوغ سیاسی این قشر از جامعه را نشان می دهدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه(س) و روز مادر، ویژه فرهنگیان شهرستان بهاباد عصر روز یکشنبه 27 بهمن 98 با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از فرهنگیان در محل مجتمع فرهنگی هنری ملاعبدالله برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک این روز بزرگ، طی سخنانی به جایگاه رفیع حضرت فاطمه زهرا(س) پرداخت و گفت: حضرت فاطمه(س) نه تنها الگویی برای زنان بلکه الگویی برای همه انسان ها است.  

"محمدمهدی خانی زاده" زنان را پرورش دهنده نسل آینده ساز کشور دانست و افزود: بانوان، حضرت فاطمه(س) را در حوزه های خانواده و اجتماع الگو قرار دهند چرا که رفتار براساس الگوهای اسلامی کانون مهم خانواده را در مقابل هجمه های فرهنگی حفظ می کند.

وی در بخش دیگر سخنان خود نقش زنان را در تحولات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور تاثیرگذار دانست و اظهار داشت: انتخابات بزرگ ترین رویداد ملی است و حضور زنان در انتخابات، بلوغ سیاسی این قشر از جامعه را نشان می دهد.

خانی زاده اظهار داشت: بر اساس آمار، نصف جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند و فعالیت هوشیارانه این قشر از جامعه در انتخابات منجر به دفاع مشروع از حقوق سیاسی و اجتماعی آنها می شود.

فرماندار بهاباد خاطرنشان کرد: انشاءا... حضور گسترده مردم شهرستان بهاباد در انتخابات دوم اسفند، برگ زرین دیگری برای این شهرستان و تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ثبت خواهد کرد.
قرائت شعر، دکلمه، سرود و تجلیل از فرهنگیان برتر در مسابقات فرهنگی ـ قرآنی از دیگر برنامه های این جشن بود.