حضور در بین مردم باعث افزایش اعتماد بین مردم و مسئولان می شود

حضور در بین مردم باعث افزایش اعتماد بین مردم و مسئولان می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛  روز جمعه ۲۶ مردادماه استاندار یزد در ادامه سفر به شهرستان بهاباد به همراه   معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم شهرستان بهاباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار بهاباد در نماز جمعه بهاباد شرکت نمود.

استاندار یزد در سخنرانی کوتاه با تبریک اعیاد قربان و غدیر خم گفت: اگر زیاده خواهان، بدخواهان اسلام و منافقان می گذاشتند حضرت علی(ع) حکومت کنند امروز دنیا شکل دیگری داشت و جامعه بشری با مشکلات فراوان به ویژه در حوزه اخلاقی رو به رو نبود.

"محمود زمانی قمی"  با بیان اینکه مسئولان استان باید به مناطقی که فاصله بیشتری تا مرکز استان سفر کنند گفت: به صورت کتبی و شفاهی به مدیران و مسئولان استان تذکرداده ام که جهت رسیدگی به مشکلات مردم به این مناطق سفر کنند.

وی با تأکید بر ضرورت افزایش ارتباط مسئولان با مردم و تلاش شبانه روزی برای خدمت مردم گفت: رسیدگی و سرزدن بین مردم دورافتاده و محروم به افزایش اعتماد بین مردم و مسئولان کمک بیشتری می کند.

امام جمعه بهاباد در خطبه های نماز جمعه به ٢٦ مرداد، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: آزادگان ارزشمندترین سرمایه ها برای ادامه اهداف امام و انقلاب  اسلامی هستند.
حجة الاسلام  والمسلمین "علی اکبر ابراهیمی بشکانی"  ادامه داد: باید نام و یاد آزادگان در تاریخ ماندگار شود و از ظرفیت آنها برای بیان دستاوردهای انقلاب استفاده کنیم.

گفتنی است استاندار یزد و هیئت همراه بعد از نماز جمعه جهت بازدید از روند احداث کارخانه گندله سازی بهاباد راهی این کارخانه شد.

بازدید از آبیاری زیر سطحی چاه کشاورزی شهید چمران، شرکت در جلسه شورای اسلامی شهر و جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات شهرستان های حوزه انتخابیه مهریز از برنامه سفر استاندار یزد در بهاباد بود.