حضور باشکوه مردم در مراسم های دهه فجر ناامیدی بیشتر دشمنان را در پی دارد

حضور باشکوه مردم در مراسم های دهه فجر ناامیدی بیشتر دشمنان را در پی داردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد به ریاست معاون فرماندار و با حضور مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد به منظور بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل فرمانداری برگزار شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد، انقلاب اسلامی را هدیه الهی به ملت ایران دانست و گفت: دشمنان اسلام و کشور ما، آزادی ما را نمی خواهند؛ آزادی که یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی است و در شعار "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" هویداست.

حجت الاسلام "محمد فخرالدینی" ادامه داد: این انقلاب با زحمات زیادی پیروز شد و امسال وارد چهلمین سالگرد این پیروزی شکوهمند می شویم؛ لذا وظیفه همه چه مسئولین و چه اقشار مختلف مردم است تا با اجرای برنامه های مناسب، این ایام الله باشکوهتر از گذشته گرامی داشته شود.

وی با تأکید بر اینکه برنامه های کمیته ها و ستادها باید به گونه ای باشد که مردم را شاد و خوشحال کند خاطرنشان کرد: هر چه حضور مردم در این مراسم باشکوه تر باشد ناامیدی بیشتر دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را در پی دارد.

وی همچنین از تشکیل 100 ستاد اصلی و 500 ستاد فرعی در مساجد و مدارس سطح استان خبر داد و گفت: این ستادها وظیفه برگزاری مراسمات مختلف را در استان یزد دنبال می کنند که هرکدام با ساماندهی کمیته های زیر مجموعه به فعالیت در عرصه های مختلف می پردازند.

وی ضمن دعوت از مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: بر اساس گزارشاتی که تاکنون از روستاها و شهرها استان به ستاد رسید قرار است در حدود 75 نقطه از استان یزد برنامه راهپیمایی 22 بهمن را داشته باشیم.

در ادامه جلسه مسئولین کمیته های ستاد برنامه های پیشنهادی خود را جهت ایام الله دهه فجر در سطح شهر و روستاهای شهرستان بیان نمود.

گفتنی است در شهرستان بهاباد به منظور بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از 100 برنامه در ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد.