جمع آوری یک میلیارد ریال در دومین جشن گلریزان بهاباد

جمع آوری یک میلیارد ریال در دومین جشن گلریزان بهاباددر دومین جشن گلریزان شهرستان بهاباد که با حضور بازرس ستاد دیه استان، مدیرکل زندان ها، مدیرعامل ستاد دیه استان، فرماندار بهاباد، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان و خیرین و نیکوکاران در محل سالن جلسات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد خیرین مبلغ یک میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد کمک نمودند.

حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه شهرستان بهاباد در این مراسم یکی از فلسفه های ماه مبارک رمضان را احساس همدردی با فقرا و نیازمندان تلقی نمود و اظهار داشت: تمام کارهای انسان باید رنگ وبوی الهی به خود گیرد و امروز هم با کمک به هم نوع باید سبب جلب رضایت الهی شویم.

عباس اقبال فرماندار بهاباد در این مراسم جشن گلریزان را یکی از جلوه های فداکاری و از محصولات زیبا و نورانی انقلاب اسلامی برشمرد و از مردمان خوش فکر و دانای بهاباد خواست بافداکاری و ایثار جشن عظیم وشایسته ای را رقم بزنند.

بازرس ستاد دیه استان نیز در این جشن ضمن ارائه گزارش عملکرد به تشریح پایه ریزی ستاد دیه یزد در سال ۱۳۸۳ پرداخت و اظهار داشت: تاکنون با همت و خیرخواهی مردم دارالعباده توانسته ایم قریب به 1000 نفر را به آغوش گرم خانواده خویش رهسپارسازیم.

حمید سفید از آزادی ۴ زندانی بهابادی در طول سال های ۹۱ الی ۹۳ خبرداد واظهارداشت: امسال هم با کمک خیرین یک زندانی بهابادی که مبلغی حدود یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال نیاز دارد آزاد گردد.

سید محمود میرابوالقاسمی دبیرستاد دیه شهرستان بهاباد ازحضور مسئولین و خیرین در دومین جشن گلریزان این شهرستان تشکر و قدردانی نمود و یادآورشد: مردمان بهاباد که ملقب به کلان شهر فرهنگی گشته اند درسال گذشته توانستند مقام اول را در جذب کمک ها و هدایا در خصوص آزاد سازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد نصیب خود کنند و امسال نیز با همدلی مددجویانی را به کانون خانواده روانه می نمایند.