جلسه کمیسیون حفاری های شهرستان برگزار شد

جلسه کمیسیون حفاری های شهرستان برگزار شد


جلسه کمیسیون حفاری های شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ این جلسه به منظور ارائه پیشنهادات در خصوص هم افزایی و هماهنگی بین ادارات و رفع مشكلات بوجود آمده به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه تعامل دستگاه ها با یکدیگر را خواستار شد و گفت: با برنامه ریزی منسجم و قبلی نسبت به اجرای پروژه های عمرانی و حفر کانال ها اقدام نمایید.

"مصطفی سالاری" افزود: تعامل با یکدیگر موجب تسریع در کارها و صرفه جویی در هزینه می شود.

وی با توجه به در پیش رو بودن سال نو و سفرهای نوروزی گفت: پیمانکاران جهت حفر کانال تا 15 اسفند ماه فرصت دارند نسبت به حفاری و ترمیم آنها اقدام نمایند و بعد این موعد حفاری ممنوع خواهد بود.

در ادامه جلسه سایر اعضا در راستای تسریع در امور صدور مجوز انشعاب آب و برق، رفع موانع و معارض موجود در مسیر اجرای پروژه ها و همچنین هماهنگی بیشتر با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مرمت كانال حفر شده در كوچه شهدای جلیلی توسط اداره آب و فاضلاب شهری، ممنوع بودن هرگونه حفاری در سطح شهر و روستاها با توجه به در پیش رو بودن سفرهای نوروزی از 15-12-92 لغایت 15-1-93، واگذاری انشعاب آب و برق فقط با ارائه پروانه ساخت و فاقد اعتبار بودن معرفی نامه از سوی شورا و دهیار، در صورت تخلف پیمانكار شهرداری به اداره مربوطه اخطار داده و در صورت عدم رفع نواقص طبق قانون پیگیری شود، تهیه بروشور توسط شهرداری درخصوص نحوه عملكرد دستگاه ها برای حفاری در سطح شهر و ارائه به ادارات و همچنین نصب بنر در سطح شهر برای اطلاع رسانی به شهروندان از مهمترین مصوبات این جلسه بود.