جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در بهاباد برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در بهاباد با حضور فرماندار، فرماندهان انتظامی و بسیج و مسئولین مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه گفت: عظمت ملت ایران، در راهپیمایی 22 بهمن جلوه زیبایی دارد و امسال به خاطر موفقیت هسته ای داشته است باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

عباس اقبال افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن فرصتی برای ملت ایران است تا با وحدت و حضور حماسی، اقتدار و وحدت خود را به نمایش بگذارند.

وی با تأکید بر مهم بودن حضور دانش آموزان در این راهپیمایی گفت: وظیفه ما  انتقال ارزش ها به نسل جدید است و یقیناً این راهپیمایی ها در ذهن نوجوانان ما حک خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم بهاباد در سال های گذشته حضور حماسه انگیزی داشته اند گفت: مسیر راهپیمایی 22 بهمن در بهاباد طبق سال های قبل از مسجد انقلاب تا مسجد جامع ادامه پیدا می کند.

وی افزود: مراسم نورافشانی در شب 22 بهمن در ساعت 21 همراه با بانگ تکبیر ا... اکبر در محل مقبره علامه آخوند ملاعبدا... برگزار می شود.

در ادامه این جلسه تصمیمات لازم در خصوص هر چه باشکوه تر برگزار نمودن راهپیمایی 22 بهمن اتخاذ گردید.

نقاشی پرچم ایران روی صورت کودکان، اجرای حرکات نمایشی ورزشی، برپایی مسابقه عکاسی و اجرای سرود همسرایان فجر از برخی برنامه هایی است که در این روز اجرا می شود.

گفتنی است سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن حجت الاسلام محمدعلی اخوان می باشند و نماز ظهر و عصر هم به امامت حجت الاسلام سیف ا... دهقانی امام جمعه بهاباد اقامه می شود.