جلسه مسئولین کمیته های ستاد انتخابات شهرستان بهاباد برگزار شد

جلسه مسئولین کمیته های ستاد انتخابات شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ جلسه کمیته های ستاد انتخابات شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور دبیر و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد در این جلسه با اشاره به فرصت کمی که تا انتخابات باقی مانده است بر آمادگی مسئولین کمیته ها برای اجرای انتخابات تأکید نمود و گفت: کلیه کارهای سخت افزاری و نرم افزاری در قبل، حین و بعد از انتخابات باید آماده باشد.

عباس اقبال با بیان اینکه امسال دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم و از حساسیت بیشتری برخوردار است گفت: انتخابات باید در چارچوب ضوابط وآیین نامه انتخابات اجرا شود.

وی خواستار تسلط مسئولین و اعضای کمیته ها به این قوانین شد و تأکید نمود: باید سعی شود در این صحنه رقابتی مطابق با قانون رفتار کرد و کاملاً بی طرف بود تا انتخابات بدون هیچگونه شائبه ای برگزار شود.

در ادامه جلسه مسئولین کمیته های ستاد انتخابات گزارشی از اقدامات صورت گرفته و همچنین برنامه های آتی کمیته مربوطه ارائه نمودند.