جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان بهاباد برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان بهاباد با حضور معاون فرماندار، مسئول روابط عمومی فرمانداری و روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار بهاباد در این جلسه ضمن خیرمقدم به مسئولین روابط عمومی ها و تبریک فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی با بیان اینکه در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام دولت وملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است گفت: روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

"محمد هوشمند" ادامه داد: روابط عمومی ها در برقراری ارتباط و افزایش آگاهی مردم از نحوه فعالیت های مدیران نقش مهمی دارند که باید با استفاده از ابزارهای جدید اطلاع رسانی به سمت روابط عمومی الکترونیک حرکت نمود. 

وی گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان باید با آموزش و برنامه ریزی لازم نسبت به اطلاع رسانی شفاف اقدام نماید تا زمینه ارتباط بیشتر مدیران ادارات با مردم  را فراهم آورند.

در ادامه مسئول روابط عمومی فرمانداری بهاباد با بیان اینکه یکی از راههایی که مسئولین روابط عمومی ها می توانند فعالیت و عملکردهای مدیران خود به مردم اطلاع رسانی کنند رسانه ها و سایت های خبری می باشد گفت: متأسفانه اکثر ادارات شهرستان در حوزه خبر و اطلاع رسانی وضعیت خوبی ندارد که باید ادارات نسبت به راه اندازی سایت خبری اداره خود اقدام نمایند.

در ادامه جلسه مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان، مشکلات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود وضعیت اطلاع رسانی در شهرستان و افزایش ارتباط با مردم بیان و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در پایان انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان برگزار شد و آقایان حمیدرضا اخوان مسئول روابط عمومی کمیته امداد، عباسعلی خواجه رحیمی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش، عباس حاتمی روابط عمومی شهرداری، عباس ابوالحسنی مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و مرتضی غلامی مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت به عنوان اعضای اصلی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان بهاباد انتخاب شدند.