جلسه شورای بهداشت شهرستان بهاباد برگزار شد

جلسه شورای بهداشت شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ سومین جلسه شورای بهداشت شهرستان بهاباد صبح امروز دوازدهم آذرماه 98 به ریاست "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد و با حضور مسولین عضو این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد بر ضرورت همکاری بین ادارات شهرستان برای رفع مشکلات بهداشتی و تقویت سلامت عمومی تأکید نمود و گفت: با برنامه ریزی صحیح و اصولی می توان از بسیاری عواملی که بهداشت و سلامت عمومی جامعه را به خطر می اندازد پیشگیری کرد.

"محمدمهدی خانی زاده" با اشاره به دفع و راه اندازی سایت دفع زباله های عفونی گفت:  شرکت تعاونی دهیاری ها بعنوان مسئول پیگیری و بررسی باید از طریق برگزاری جلسات کارشناسی با ادارات مرتبط و اجرای  دستورالعمل مربوطه ضمن تلاش برای از بین بردن کاستی ها، در جلسه آتی گزارش اقدامات را در این خصوص ارائه نماید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز تولید کننده زباله های عفونی همانند آرایشگاه ها و توجیه کردن آنها شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان در این جلسه به بیان گزارشی از مصوبات و اقدامات قبلی جلسات شورای بهداشت و سلامت و امنیت غذایی شهرستان پرداخت.

"سید عبدالحمید رضوی" ضمن تقدیر از تعامل و مشارکت اعضای کارگروه و قدردانی از زحمات پرسنل و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای خدمات انجام گرفته، آن را نشانه اهمیت به حوزه بهداشت و سلامت در جهت خدمت صادقانه به مردم دانست.

در این نشست سایر اعضاء جلسه به طرح نظرات، راهکارها و اقدامات مروبطه به حوزه کاری خود پرداختند.