جلسه ستاد هماهنگی اربعین در شهرستان بهاباد برگزار شد

جلسه ستاد هماهنگی اربعین در شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) در شهرستان بهاباد به ریاست معاون فرماندار و دبیر این ستاد و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.
معاون فرماندار و دبیر ستاد اربعین شهرستان بهاباد با بیان اینکه هرسال پرشورتر از گذشته سیل عظیمی از عاشقان سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) در راهپیمایی اربعین شرکت می کنند گفت: این رویداد باید بهتر از سال قبل برگزار شود و لذا لازم است با همکاری و هماهنگی تمامی اعضاء ستاد به طور جد برنامه ریزی شود.
"محمدهوشمند" برای رفاه حال زائرین بر اتخاذ تدابیر مناسب تأکید و خواستار استفاده از پتانسیل های موجود در شهرستان و همچنین افزایش مشارکت مردم برای برگزاری باشکوه این همایش عظیم جهان اسلام شد.
وی با اظهار اینکه امسال نسبت به سال گذشته وضعیت امنیت کشور عراق بهتر شده است افزود: یکی از تدابیری که صورت می گیرد تأمین امنیت این همایش عظیم مردمی می باشد و امسال طرح های امنیتی و انتظامی اربعین متفاوت خواهد بود.
هوشمند در ادامه ضمن معرفی کمیته های نه گانه عضو این ستاد بر تشکیل جلسات این کمیته ها تأکید و خواستار بررسی و رفع نواقص مراسم اربعین سال های گذشته شد.
گفتنی است کمیته های این ستاد شامل کمیته های امنیتی و انتظامی، اطلاعاتی، حمل و نقل و سوخت، بهداشت و درمان، امداد و نجات، فرهنگی و آموزشی، اطلاع رسانی و مستندسازی، اعزام، امور مذهبی و هیأت ها می باشد.