جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان برگزار شد

جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت فرا رسیدن سی و ششمين بهار انقلاب اسلامی اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد با حضور رئیس ستاد دهه فجر استان یزد، معاون فرماندار، بخشداران مرکز ی و آسفیچ و رؤسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری بهاباد برگزار شد.

رئیس ستاد دهه فجر استان یزد در سخنانی با گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: اکنون در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم برنامه های در خور شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز داشته باشیم.

"حجت الاسلام محمد  فخر الدینی" اظهار داشت: برنامه های دهه فجر با مشارکت گسترده و واگذاری امور به مردم در تمامی مناطق انجام گیرد که مورد تأکید است.

وی با بیان اینکه امسال بیشتر برنامه کاری کمیته ها، برنامه تبیینی و دستاوردهای انقلاب می باشد گفت: ملت ایران عزتش در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که این هم مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتانی که در انقلاب زحمت کشیدند.

در ادامه این جلسه معاون فرماندار شهرستان بهاباد در سخنانی با تبریک فرا رسیدن گرامی داشت ایام الله دهه فجر گفت : دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند.

"محمد هوشمند" دهه فجر را تجلی صبر، استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: اگر امروز عزت و اقتدار داریم و نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه حرف اول را می زند، مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال۵۷ است.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه حضور گسترده مردم ولایتمدار و رهبری داهیانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و اظهار داشت: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه مردم غیور و دلیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است.

معاون فرماندار بهاباد از تشکیل 15 کمیته این ستاد در سطح شهرستان خبر داد و اضافه کرد: شرح وظایف به هر یک از کمیته ها ابلاغ شده و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال بهترین برنامه ها را در شهرستان خواهیم داشت.

در این جلسه حسین زینلی باغستانی به عنوان دبیر ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد معرفی شد.

در پایان هر یک از مسئولین شهرستان نظرات و برنامه ها و پیشنهادات خود را در زمینه هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کردند.