جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهاباد برگزار شد

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهاباد در سال 95 با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، امام جمعه، معاون فرماندار بهاباد و اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهاباد در این جلسه با بیان اینکه احیای امر به معروف و نهی از منکر از واجبات و فریضه مهم اسلامی گفت: جامعه ‌ای که در آن امر به معروف و نهی از منکر احیاء نشود از رحمت خداوند دور خواهد شد.

حجت الاسلام سیف ا... دهقانی تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر، در آموزه های دینی ما از جایگاه بلند و ویژه برخوردار است و اساس نبوت پیامبران الهی، بر امر به معروف و نهی از منکر استوار بوده است.

علی اصغر دهقانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به مهمترین برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اشاره نمود و گفت: برای سال 95 بحث طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر است که به یاری خدا در همه قشرها، مکان ها و همه موضوعات، افرادی که دلسوز و متعهد باشند پس از جذب، گزینش و آموزش نسبت به اجرای امر به معروف و نهی از منکر اقدام خواهند کرد.

همچنین در این جلسه حکم آقای "عباس اسماعیل زاده" به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهاباد که از سوی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد استان صادر شده بود، به وی تقدیم شد و معاونین ستاد شهرستان هم معرفی شدند.

لازم به ذکر است ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر اساس قانون مصوب مجلس در تاریخ 23/1/94 تشکیل شد و در استان و شهرستان ها دارای پنج معاونت سازمان ها و ادارات، اداری و برنامه ریزی، تشکل های مردمی، فرهنگی و معاونت سازمانهای نظامی و قضایی و همچنین واحد امور بانوان می باشد.