جلسه جمع بندی برنامه های ستاد دهه فجر بهاباد برگزار شد

جلسه جمع بندی برنامه های ستاد دهه فجر بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد به منظور جمع بندی برنامه های کمیته های شانزده گانه ستاد دهه فجر شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور سایر مسئولین کمیته ها برای اجرای هرچه با شکوهتر برنامه ها در طول این ایام مبارک در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه در برگزاری مراسم دهه فجر، مهم تر از تعداد برنامه ها کیفیت برنامه ها است گفت: کیفیت و بازدهی برنامه ها بسیار مهم تر از کمیت برنامه ها می باشد.

"عباس اقبال" بر استفاده مناسب از ایام ا... دهه فجر تأکید کرد و از شهرداری و ادارات خواست نسبت به فضاسازی مناسب این ایام اقدام کنند.

وی گفت: صاحب اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند و باید به گونه ای برنامه ریزی شود که جشن ها و برنامه ها در مساجد و پایگاهها توسط مردم اجرا شود.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد بر هرچه با شکوه تر برگزار نمودن مراسم های یوم الله دهه مبارک فجر تأکید نمود و گفت: برنامه ها باید متناسب و در شأن دهه فجر باشد.

وی افزود: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی و معرفی دستاوردهای نظام به نسل جدید می باشد.

بیان شاخص های انقلاب، معرفی الگوهای خوبی که به برکت این انقلاب رویش پیدا کرده اند، بیان خاطرات انقلاب از زبان پیشکسوتان و فعالین انقلاب در مجامع عمومی و گزارش پیشرفت کشور از دیگر مواردی بود که فرماندار بهاباد بر آنها تأکید نمود.

همچنین در این جلسه مسئولین کمیته ها نظرات و برنامه های خود را در دهه فجر تشریح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

شایان ذکر است مراسم دهه فجر بهاباد در روز 12 بهمن همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور از جوار مرقد مطهر شهدای گمنام بهاباد شروع می شود.