جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار بهاباد در شعب اخذ رأی برگزار شد

جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار بهاباد در شعب اخذ رأی برگزار شدبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ جلسه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی با حضور فرماندار و رئیس هیأت اجرایی، رئیس ستاد انتخابات، بخشدار آسفیچ و نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی به منظور توجیه وظایف این نمایندگان، در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد و رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد در این جلسه با تأکید بر  حفظ بی طرفی مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است و در انتخابات، مردم آینده خود را انتخاب می کنند و لذا از اهمیت خاصی برخوردار است؛ مخصوصاً این دو انتخابات، از حساسیت بیشتری برخوردار می باشد.

عباس اقبال با تشریح وظایف نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی گفت: نماینده فرماندار و سایر اعضای شعبه باید به قوانین انتخابات مسلط باشند.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات، مدیریت، دقت و حوصله می خواهد گفت: هماهنگی در شعب اخذ رأی بر عهده نماینده فرماندار است و هر مشکلی پیش بیاید به نماینده فرماندار ارجاع می شود و لذا باید با طمأنینه و تدبیر عمل کرد و احساسی تصمیم گرفتن جایگاهی ندارد.

در ادامه جلسه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی با وظایف خود آشنا شدند.

گفتنی است تعداد شعب اخذ رأی شهرستان بهاباد در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 23 شعبه می باشد و در هر شعبه یک نفر به عنوان نماینده فرماندار مستقر است؛ بیشتر این نمایندگان دارای سابقه چند دوره همکاری با ستاد انتخابات هستند و تجارب ارزنده ای در این زمینه دارند.