جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان بهاباد برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان بهاباد با حضور معاون فرماندار بهاباد، معاون درمان و گروهی از مدیران و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و مدیر کل بیمه سلامت استان در محل بیمارستان بهاباد برگزار گردید.

در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات بیمارستان و انجام اقدامات لازم جهت مرتفع نمودن مشکلات در راستای ارتقاء امور بیمارستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در حاشیه بازدید از بیمارستان بهاباد گفت: در آینده ای نزدیک بیمارستان ۳۸ تختخوابی شهرستان بهاباد به بهره برداری می رسد.

"علی دهقان" با اشاره به محرومیت منطقه و مسافت طولانی با نزدیک ترین مرکز درمانی بیان کرد: تاسیس و راه اندازی بیمارستان از خواسته های اصلی مردم و مسئولان این منطقه از دولت بود که با پیگیری های انجام شده و نیاز منطقه، موفق به اخذ پروانه تاسیس و بهره برداری بیمارستان 38 تختخوابی با بخش های داخلی، اطفال، جراحی و زنان شدیم.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری و تعامل خوبی که بین دانشگاه و ادارت این شهرستان وجود دارد، امیدواریم زیرساخت های لازم در سریع ترین زمان ممکن فراهم شود و مردم این منطقه از وجود بیمارستان تخصصی بهره مند شوند.

دهقان ادامه داد: این بیمارستان از بخش های داخلی مردان و زنان، اطفال، جراحی، زنان، دیالیز و رادیولوژی برخوردار است و 4 پزشک متخصص در این بیمارستان فعالیت خود را شروع کرده اند.